O Firmie

producent bilbordów

Firma Hanbud powstała na początku lat 90-tych, początkowo działała jedynie jako dystrybutor materiałów budowlanych. Zajmujemy się również sprzedażą i produkcją bannerów reklamowych oraz paneli reklamowych.

Od 2005 roku rozpoczęliśmy własną produkcję blach. Sukcesywnie powiększając nasz asortyment produkcyjny stworzyliśmy firmę będącą czołowym producentem wyrobów stalowych na Podlasiu. W chwili obecnej oferta produkcyjna w segmencie pokryć dachowych składa się z blach trapezowych (T-3, T-8, T-18, T-18 Eko, T-35, T-55 oraz Szalówki metalowej

Active), blachodachówek (Vena oraz Nord) oraz paneli dachowych na rąbek (PH300, PH500).

Produktami naszej firmy są również metalowe sztachety (Standard, Emka, Estetic) będące alternatywą do tradycyjnych drewnianych sztachet.

W 2009 roku poszerzyliśmy grono swoich Klientów o branżę deweloperską wprowadzając na rynek produkt w postaci przemysłowych ogrodzeń budowlanych. Coraz wyższe oczekiwania rynkowe w segmencie nośników reklamowych skłoniły naszą firmę do uruchomienia własnej w pełni zautomatyzowanej produkcji billboardów reklamowych.

W strukturze firmy Hanbud wyodrębniliśmy specjalny dział zajmujący się obrotem blachami

z nadprodukcji oraz w II gatunkach. Została do tego uruchomiona specjalna aplikacja, z której

Klienci mogą korzystać za pośrednictwem strony www.tanie-blachy.pl

Dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe sprawiają ciągły rozwój naszej firmy i potrzebę wprowadzania nowych produktów. Ideą naszego biznesu jest dbanie o to aby produkty naszej firmy były na tyle zróżnicowane, żeby odpowiadały różnorodnym zapotrzebowaniom naszych Klientów. Wszystkie zamówione w naszej firmie produkty są bezpłatnie dostarczane do Klienta.

Nasze marki i film promujący:

nasze marki

Kontakt z nami

W przypadku zainteresowania tym produktem prosimy o kontakt telefoniczny.

kom: 601-611-777

tel: +48 (085) 730-94-08

fax: +48 (085) 730-93-68

e-mail: biuro@hanbud-dachy.pl